Opublikowano w Bez kategorii.

W dniu 02 października 2015 r. w Pracowni Diagnostyki Kardiologicznej Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Lwówku Śląskim, utworzonej na potrzeby Programu promocji zdrowia i profilaktyki chorób układu krążenia dla Powiatu Lwóweckiego, odbyło się szkolenie Personelu Medycznego z zakresu obsługi aparatu USG. W szkoleniu, przeprowadzonym przez Pana Grzegorza Suchorzyńskiego, wzięło udział 7 osób, byli to głównie lekarze specjaliści.

Wysokiej klasy Ultrasonograf Samsung Medison wyposażony jest w dwie głowice przeznaczone do wykonywania badań USG serca u dzieci i u dorosłych. Na aparacie przeprowadzane są już badania w grupie osób zakwalifikowanych przez Lekarza I Etapu lub lekarza kardiologa do diagnostyki specjalistycznej. Aparat jest dzierżawiony w ramach projektu.

DSC02894 strona