Opublikowano w Bez kategorii.

W dniu 22 czerwca 2015 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Lwówku Śląskim zorganizowana została konferencja inaugurująca projekt „Promocja i profilaktyka chorób układu krążenia dla mieszkańców Powiatu Lwóweckiego ” realizowany w ramach Programu PL13 Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz budżetu państwa. Na wstępie konferencji wszystkich gości przywitał Starosta Lwówecki – Marcin Fluder dziękując za przybycie. Następnie kierownik projektu Marcin Lampart zaprezentował założenia projektu, jego ramy czasowe oraz planowane działania. Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie tematyki związanej ze zdrowym odżywianiem oraz chorobami układu krążenia. Wykłady zostały przeprowadzone przez dr n. med. Panią Monikę Zygmuntowicz. W trakcie przerwy pomiędzy wykładami oraz na zakończenie konferencji na gości zaproszonych czekał zdrowy poczęstunek. Również w trakcie prezentacji udostępniony był punkt medyczny gdzie uczestnicy mogli dokonać pomiaru ciśnienie krwi i masy ciała oraz obliczyć indeks masy ciała (BMI).
W konferencji wzięli udział przedstawiciele władz powiatowych, dyrektorzy i pracownicy opieki zdrowotnej oraz służby zdrowia ,radni powiatowi, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, sołtysi oraz dyrektorzy i pracownicy szkół Powiatu Lwóweckiego.

KNGrants 1 (3)KNGrants 1 (1)KNGrants 1 (2)

.